Jak opakować zwracany sprzęt
Posted by , Last modified by on 18 December 2013 16:14

Zwrot produktu?

Aby upewnić się, że Armagard otrzyma zwracany produkt wolny od uszkodzeń, zachęcamy do przestrzegania poniższych zaleceń:

a) W przypadku, gdy jest to możliwe, należy zwrócić produkt w oryginalnym opakowaniu  i  odpowiednio go w nim zabezpieczyć. Narożniki powinny być chronione za pomocą narożnych pianek (tak jak zostały wysłane w oryginalnym opakowaniu). Ekran powinien być chroniony za pomocą dostarczonych folii.  Opakowanie powinno perfekcyjnie  pasować do sprzętu, nie powino być tam wolnego miejsca - co sprawia, że produkt może się przesunąć w transporcie. Zaklej opakowanie za pomocą mocnej taśmy przemysłowej, a następnie zwiąż dla dodatkowego bezpieczeństwa.

b ) W przypadku, gdy (a) nie jest możliwe,odpowiednia alternatywa jest wymagana ,  upewnij się, że opakowanie wytrzyma cieżar urządzenia  i dobrze do niego pasuje. Produkt musi być dobrze zabezpieczony w obudowie, narożniki i ekran ochronione. Rogi mogą być chronione za pomocą styropianu, folia bąbelkowa może być użyta do ochrony monitora. Ważne jest, żeby opakowanie pasowało do zwracanego sprzętu  oraz aby ograniczyć ruchy sprzętu w tranzycie.

* Należy pamiętać, że Armagard nie ponosi odpowiedzialności za zwracane produkty, które zostały otrzymanych w uszkodzonym stanie z powodu nie poprawnego opakowania. Jakiekolwiek szkody wyrządzone w czasie tranzytu będziesz musiał domagać się od swojego kuriera.

(0 vote(s))
Helpful
Not helpful

Comments (0)
Post a new comment
 
 
Full Name:
Email:
Comments:
CAPTCHA Verification 
 
Please complete the below captcha challenge (we use this to prevent automated submissions).